Doprava a platba

Možnosti Doručení:

1. Standardní doručení do 30 kg: Tato možnost zahrnuje doručení na vámi určenou adresu prostřednictvím našeho logistického partnera - GLS. Standardní doba doručení je 4-7 pracovních dní.

Standardní dodání zásilek znamená, že řidič zboží předá a vyloží za první zamykatelné dveře (branku). Součástí standardního doručení není dodání do bytu.

Sledování zásilky je možné ihned po odeslání objednávky z našeho skladu pomocí linku nebo sledovacího čísla, které lze případně použít přímo na stránkách GLS CZ.

Doručovánií probíhá ve všední dny od pondělí do pátku. V období Vánoc nebo státních svátků se může doba dodání lišit i o několik dní. V případě zpoždění Vaší zásilky nás můžete kontaktovat pro přesnější informace. Zpožděné dodání není finačně kompenzováno.

Cena za dopravu je již zahrnuta v ceně produktu a na pokladně Vám nebude účtován žádný extra příplatek.

2. Standardní doručení nad 30 kg: Tato možnost zahrnuje doručení na vámi určenou adresu prostřednictvím našich logistických partnerů. Standardní doba doručení je 7-10 pracovních dní.

Standardní dodání zásilek znamená, že řidič zboží předá a vyloží za první zamykatelné dveře (branku). Součástí standardního doručení není dodání do bytu.

Sledování zásilky je možné ihned po odeslání objednávky z našeho skladu pomocí linku nebo sledovacího čísla, které lze případně použít přímo na stránkách DB Schenker.

Doručovánií probíhá ve všední dny od pondělí do pátku. V období Vánoc nebo státních svátků se může doba dodání lišit i o několik dní. V případě zpoždění Vaší zásilky nás můžete kontaktovat pro přesnější informace. Zpožděné dodání není finačně kompenzováno.

Cena za dopravu je již zahrnuta v ceně produktu a na pokladně Vám nebude účtován žádný extra příplatek.

3. Expresní Doručení: Pro zákazníky, kteří potřebují rychlejší doručení, nabízíme expresní službu. Vaše objednávka bude doručena do 1-2 pracovních dnů. Cena za expresní doručení je vyšší než u standardního doručení.

Cena za expresní doručení je 500 Kč. Příplatek bude účtován na pokladně.

4. Doručení dovnitř interiéru

Možnosti Platby:

1. Platba Kartou Online: Pro pohodlí našich zákazníků nabízíme možnost platby kreditní nebo debetní kartou přímo na našem webu. Všechny transakce jsou zabezpečené a šifrované.

2. Bankovní Převod: Můžete také zvolit platbu přes bankovní převod. Po dokončení objednávky obdržíte všechny potřebné informace k provedení platby. Vaše objednávka bude zpracována ihned po přijetí platby.

IBAN: DK5020005036630789
SWIFT: NDEADKKKBanka: Nordea
Vlastník účtu: Furnhouse Aps / Mark Philip Rafn

3. Platba přes PayPal: Platba prostřednictvím PayPal je velice jednoduchá a nabízí i další usnadnění ve formě aplikace PayPal App, která zjednodušuje nákupování online a posílání peněz prostřednictvím telefonu.

PAYPAL APP
Aplikace PayPal je k dispozici pro Android i Apple. V administraci aplikace si můžete zvolit typ platby. Podle toho se pak odvíjí poplatky:

Pokud nakupujete v eshopu, platba prostřednictvím PayPal vždy vyžaduje rychlé přihlášení k vašemu účtu a následně potvrdíte, že chcete uhradit stanovenou částku vybranému obchodu. Při platbě přes PayPal je důležité mít nastavenou správnou doručovací adresu. Ujistěte se proto, že ji máte ve svém PayPal rozhraní správně nastavenou a shoduje se s tou, kterou jste poskytli eshopu při vyplňování objednávky.

PayPal je způsob platby, kdy k platbě používáte platební údaje uložené ve vašem PayPal účtu. Pokud zde máte přidanou platební kartu, platba se vám odečte z této karty. Výhodou je, že do platební brány nemusíte zadávat žádné číslo karty, ani další platební údaje.

PayPal je také široce podporovanou platební metodou v zahraničí.

Po úspěšném zaplacení platby vám platební brána zobrazí stav platby a odešle informaci o zaplacení na Váš e-mail.

Pro více informací navštivte prosím https://www.paypal.com/cz/home

4. Platba přes ApplePay - více informací naleznete na stránkách poskytovatele služby https://www.apple.com/cz/apple-pay/

5. Platba přes GooglePay - více informací naleznete na stránkách poskytovatele služby https://pay.google.com/intl/cs_cz/about/

 

Pre-loader